Formy płatności

Sklep domoweogrody.pl akceptuje następujące metody płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep domoweogrody.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przelew: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje pocztą elektroniczną numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym domoweogrody.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Przelew należy wysłać na rachunek : 10 1750 0009 0000 0000 3535 5154 prowadzony przez Raiffeisen Bank Polska S.A.

Przelew natychmiastowy - szybkie płatności Shoper. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tą metodę płatności.

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A.

Płatność kartą (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro): Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Płatności Shoper

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl